Informacje

Darmowa dostawa i zwrot

Wprowadziliśmy dla Państwa na stałe darmową dostawę przesyłki oraz wymianę. Opcja darmowej dostawy ważna jest tylko na terenie polski i jest aktywna przy zakupach powyżej 300 zł. Robiąc zakupy nie musisz już doliczać kosztów przesyłek, chyba że twoje zakupy mają za niską wartość – wtedy dobierz coś jeszcze i ciesz się z opcji darmowej dostawy.

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem międzynarodowej firmy kurierskiej DPD group oraz InPostu. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej został dostarczony.

Nie dostarczamy do skrytek pocztowych.

Z powodu ograniczeń przewozowych, nie jesteśmy w stanie wysyłać zamówień do skrytek pocztowych. Zaleca się zapewnienie odpowiedniego adresu wysyłkowego, gdzie możemy uzyskać podpis odbiorcy przy odbiorze przesyłki.

SPRAWDŹ SWOJE DANE

Zanim sfinalizujesz swoje zamówienie
– sprawdź poprawność podanego adresu
– sprawdź poprawność podanego e-maila
– sprawdź poprawność podanego nr telefonu

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD group są ubezpieczane przez GASSU shoes w czasie transportu do kwoty 1000,00 zł. Ubezpieczenie trwa dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Gdy zamówienie zostanie wysłane, wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zawierającym numer przesyłki, dzięki któremu będzie można na stronie firmy kurierskiej śledzić etap dostawy.

W przypadku istnienia widocznych, jawnych uszkodzeń (ubytku) przesyłki należy jeszcze przed jej odbiorem spisać wraz z przewoźnikiem protokół, w którym będzie określony stan przesyłki oraz możliwe okoliczności powstania szkody. Jeżeli tego nie zrobimy to tracimy prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od przewoźnika.

Powrót do listy