Zmieniaj wygląd butów tak jak chcesz

Przypinane ozdoby do butów, czyli Jak zmienić klasyczne gładkie czółenka w eleganckie szpilki? Mamy na to sposób!. Za pomocą przypinanych ozdób zmienisz swoje zwykłe czółenka w wystrzałowe szpileczki.  Ozdoby można przypinać w różnych miejscach, z przodu lub z boku buta, można tez ich użyć jako broszki do innych produktów.  Jeżeli chcesz i masz pomysł na własną ozdobę, zaprojektuj ją a my wykonamy ją dla Ciebie.

Możesz też wybrać z gotowych wzorów będących w stałej produkcji. Dzięki ozdobom do butów możesz mieć wystrzałowe buty na imprezie a potem po zdjęciu ozdoby wykorzystać je do codziennego chodzenia.

Prześlij nam swój projekt

Prześlij nam swój projekt. Sprawdzimy jakie są możliwości jego wykonania, wycenimy i będziesz się cieszyć swoim niepowtarzalnym dodatkiem do ulubionych szpilek.

Ozdoby mogą być wykonane przy użyciu standardowych materiałów, tkaniny, dzianiny, surowce srebro i złoto podobne oraz z materiałów szlachetnych, jak kamienie, złoto, srebro, perły, diamenty. Postaraj się dokładnie opisać swój projekt, Pomoże nam to w dokonaniu wyceny. Czas wykonania indywidualnego projektu (po akceptacji) do 14 dni roboczych.

Załącz swój szkic, max 1Mb (jpg , jpeg , png , gif , pdf)
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Potwierdź wysłanie projektu (proszę podać odpowiedź słowną tak lub nie)