Informacje

Duże rozmiary butów zimowych

YVONNE- zielone kozaki na słupku - z tyłu

Przyszły chłody a wraz z nimi czas na zmianę obuwia. Letnie sandałki lądują na dnie szafy, a na światło dzienne wyciągamy nasze buty z poprzedniego sezonu zimowego. Dla Pań, które noszą buty w nietypowej rozmiarówce moment ten może powodować stres związany z koniecznością poszukiwania nowego obuwia. Bo chociaż coraz więcej sklepów oferuje modele w małych i dużych rozmiarach, to jednak oferta modelowa jest dość uboga. Marka GASSU od samego początku istnienia ma w swojej ofercie duże rozmiary. Z czasem powstaje coraz więcej takich modeli.

Botki zimowe

ELLIE – botki bordowe na słupku
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
469.00
KELLY – botki czarne na słupku z kokardką
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
469.00

Botki zimowe to najpopularniejszy model obuwia jesienno-zimowego. Z butów dostępnych w dużych rozmiarach możemy wybierać spośród botek na płaskim obcasie lub na nieco wyższym słupku. Im wyższy obcas, tym stopa optycznie będzie wyglądała na mniejszą, a dodając do tego mały szpic lub migdałkowy nosek wysmuklimy nogę. Pamiętaj jednak, że nie do każdego rodzaju botek w dużym rozmiarze będą pasowały np. wąskie spodnie. Szersze nogawki spodni optycznie zmniejszą stopę. 

Czarne wyszczupla, ale czy to oznacza, że Panie z dużym rozmiarem skazane są na ten kolor? Otóż nie! Zwykle buty jesienne i zimowe produkowane są w ciemnych kolorach ze względu na to, że mniej widoczne są ewentualne zabłocenia. Ciemne bordo lub zieleń równie dobrze sprawdza się jak  kolor czarny.

 

Kozaki na duże stopy

Marka GASSU przygotowała również propozycję kozaków w dużych rozmiarach. Kozaki wykonane zostały w skórach zamszowych lub welurowych, dzięki czemu również zmniejszymy optycznie stopę. Wybór rodzaju skóry jest bowiem również ważny. Skóra świecąca, lakierowana powiększy stopę, a tego chcemy uniknąć. Jeśli jednak chcemy dodać trochę elegancji naszemu obuwiu, wybierz model z lakierowanym obcasem.

 

Powrót do listy