Nowe Modele

Czółenka ślubne 2017

Czółenka Gassu

Nowa kolekcja ślubna już jest dostępna. Wprowadziliśmy 5 nowych modeli. Czółenka ślubne na różnych wysokościach obcasów. Pojawiły się wysokie szpilki do ślubu EVIE i ELEN, które dzięki ozdobnym kokardom na pięcie nabrały niepowtarzalnego wyglądu oraz czółenka na średnim obcasie modele LOTE i RIKO. To klasyczne czółenka do ślubu pasujące do każdej sukni ślubnej.

Dodatkowo do oferty dołączył model SANNE. Sandałki do ślubu na wysokim obcasie.

Szpilki EVIE i ELEN

Szpilki EVIE i ELEN z ozdobnymi kokardami na pęcie. Szeroka gama kolorystyczna, nosek w kształcie łagodnego szpicu. Wysokość obcasa 11 cm. Model EVIE ma charakterystyczne wycięcia na pięcie, natomiast model EVIE wyciętą cholewkę od wewnętrznej strony śródstopia. Modele przemięknie prezentują się na stopie, Możliwość wykonania w dowolnym kolorze.

Czółenka LOTE i RIKO

Model RIKO, to zgrabne gładkie czółenka na niewysokim obcasie. Czubek w kształcie łagodnego szpicu. Obcas wysoki na 7,5 cm.

Oferujemy możliwość wykonania modelu RIKO w dowolnym kolorze, ze skór naturalnych lakierowanych, zamszowych, licowych.

Model LOTE, to zmodyfikowana wersja modelu RIKO. Zawiera dodatkowe ozdobne przewiązanie. Model ten powstał z myślą o uroczystościach ślubnych.

W modelach LOTE i RIKO obcas jest wykańczany skórą w kolorze cholewki. Na życzenie i specjalne zamówienie klientki Obcasy mogą być pomalowane na dowolny inny kolor.

Na specjalną okazję przygotowaliśmy model LOTE i RIKO w kolorystyce ślubnej. Ecru szpilki to klasyka kolekcji ślubnej. Średni obcas zapewni wygodę i komfort noszenia przez całą noc. Każda Panna Młoda doceni ten fason.

Podobne wpisy