KOSZT I CZAS DOSTAWY

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem międzynarodowej firmy kurierskiej DPD group, paczkomatów InPost oraz, w przypadku biżuterii i ozdób, Poczty Polskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie a zakupiony produkt został jak najszybciej dostarczony.

W czasie transportu wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy DPD group są ubezpieczane do kwoty 1000,00 zł. Ubezpieczenie trwa, dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie, gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Z powodu ograniczeń przewozowych, nie jesteśmy w stanie wysyłać zamówień do skrytek pocztowych. Zaleca się zapewnienie odpowiedniego adresu wysyłkowego, gdzie możemy uzyskać podpis odbiorcy przy odbiorze przesyłki.

Gdy zamówienie zostanie wysłane, wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zawierającym numer przesyłki, dzięki któremu będzie można na stronie firmy kurierskiej śledzić etap dostawy.

Sprawdź koszt i czas dostawy

CZAS WYSYŁKI

Czasy dostawy są zależnie od typu produktu i jego dostępności na magazynie oraz w zależności od miejsca przeznaczenia wysyłki.
Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki zamówienia, a nie od daty jego złożenia.

Buty

  • DOSTĘPNE W MAGAZYNIE – wysyłamy w ciągu 24h (dni robocze) od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • PRODUKOWANE NA BIEŻĄCO – wysyłamy w ciągu 10-14 dni roboczych, od momentu zaksięgowania wpłaty
  • WYKONYWANE NA ZAMÓWIENIE – wysyłamy w ciągu 21-35 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Biżuteria i dodatki

  • DOSTĘPNE W MAGAZYNIE – wysyłamy w ciągu 24h (dni robocze) od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE – wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Chcesz poznać przybliżony czas realizacji?