Profil marki Gassu

Gassu to marka luksusowych butów damskich, robionych ręcznie z pasją i sercem. Stworzona w 2004 roku w odpowiedzi na zapytania z ryku mody, wprowadziła w sektor dóbr luksusowych nową linię butów.

Wyjątkowe wzornictwo, wzorowane na włoskich projektantach mody, zyskało duże zainteresowanie ze strony wymagających klientek. Reputacja marki przyczyniła się do szybkiego jej rozwoju. Została synonimem eleganckich, silnych kobiet kochających wysokie obcasy. Rozwój handlowy jest integralną częścią strategii firmy. W 2017 roku oferta została rozszerzona o eleganckie ozdoby do butów. Rok później wprowadziliśmy do oferty biżuterię ślubną. Zarówno ozdoby do butów jak i biżuterię do ślubu łączy z linią butów ten sam elegancki, wysublimowany a zarazem prosty styl, który tak pokochały nasze klientki.

Dziś Gassu to kompletna luksusowa marka. Buty damskie pozostają trzonem oferty produktowej. Szczególnie ważne miejsce zajmuje w naszej ofercie kolekcja butów do ślubu Gassu. Zbiera ona szereg pozytywnych recenzji, co jest wielkim powodem do dumy i motywacją dla naszych projektantów do dalszej pracy.

Od początku powstania marki Gassu, naszym klientkom udostępniona została możliwość wykonania butów na zamówienie w indywidualnym wykończeniu i kolorze. Dzięki temu Panie mogą zachować oryginalność  i dopasować obuwie do swojego stylu.

Jak powstają nasze
kolekcje ślubne

Unikalna stylizacja.

Nasze modele wzorujemy na najnowszych trendach mody, stawiając na oryginalność.

Uniwersalność kolekcji.

Stawiamy na uniwersalność i funkcjonalność kolekcji. Buty ślubne założysz jeszcze na wiele innych okazji.

Ręczne wykonanie.

Wszystkie buty wykonujemy ręcznie z najwyższej jakości komponentów i skór naturlanych.

Różnorodność kolorów.

Buty oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo możesz zamówić buty w indywidualnym kolorze.

Indywidualny kolor pod zamówienie

GASSU rozszerzyło swoją ofertę o możliwość wykonania na zamówienie wybranych modeli butów w innej wersji. Można je zamówić w innym z dostępnych kolorów, tekstur czy wykończeń.

Zaprojektuj swoje idealne buty. Wybierz kolor lub materiał z próbnika. Masz do wyboru wiele kolorów w różnych rodzajach materiałów, takich jak: skóry zamszowe, satyna, skóry lakierowane, matowe, brokatowe. Zapewniamy integralność projektu od szkicu po wykonanie tak, aby stworzyć wyjątkowe buty dla Ciebie.

Obcas

Różne wykończenia obcasów. Dowolny kolor. Obcasy mogą być malowane lub obciągane
1

Cholewka

Różne rodzaje skór i kolorów do wyboru. Zamów w swoim kolorze. Możliwe drobne modyfikacje kroju
3

Wyściółka

Wnętrze wykończone kozią skórą naturalną. Możliwa zmiana koloru wyściółki
2

Przejdź do projektowania

Różne rodzaje i kolory wkładek. Dopasuj miękkość wkładki i kolor do swoich butów.
4