Jak dokonać wymiany

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes masz prawo wymienić zakupiony produkt na inny w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do wymiany produktu rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

Zanim zdecydujesz się na wymianę, skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności i rezerwacji produktu, na który będzie robiona wymiana. W przypadku większej ilości wymienianych produktów, należny wypełnić oddzielne formularze dla każdego z wymienianych produktów.

Aby dokonać wymiany produktu, należy wypełnić formularz wymiany

  • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Wymiany. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
  • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do zwracanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot i dokonać wymiany.
  • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
  • imię i nazwisko,
  • adres do korespondencji i dostawy,
  • adres poczty elektronicznej (adres e-mail) na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie wymiany,
  • kontaktowy numer telefonu,
  • datę nabycia towaru,
  • dane zwracanego towaru,
  • dane towaru na który ma nastąpić wymiana,

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538

Koszt zwrotu produktów, ponosi wymieniający.

Dostawa nowego produktu zawsze gratis!

Jak szybko otrzymasz wymieniany produkt

Wymiany produktu dokonamy niezwłocznie, jak tylko otrzymany zwracany produkt. Wysyłka nowego produktu następuję najczęściej następnego dnia roboczego. Jeżeli produkt, na który chcesz dokonać wymianę, jest chwilowo niedostępny a nie zrobiona była wcześniejsza rezerwacja, poinformujemy Ciebie o orientacyjnym terminie dostawy.

Rozliczenia finansowe związane z kosztami przesyłki oraz ewentualne różnice w wartości wymiennych produktów, będą rozliczane w formie przelewowej lub pobraniowej. Informacja o wysokości dopłat lub nadpłat będzie przekazywana e-mailowo, wraz z niezbędnymi danymi do dokonania rozliczenia.

Wypełnij formularz wymiany

Wszystkie pola wymagane

Dane zwracającego

Imię i nazwisko

Adres

Kod pocztowy
Miasto

Telefon kontaktowy

Adres email

Dane zwracanego produktu

Rodzaj zwracanego produktu

Nazwa / kod SKU produktu

Kolor
Rozmiar zwracanego produktu
Ilość
Wartość zwracanego produktu
Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)
Numer paragonu lub zamówienia

Wymiana produktu na

Rodzaj produktu

Nazwa / kod SKU produktu

Kolor
Rozmiar
Ilość
Wartość

Uwagi

Polityka Prywatności (wymagane)