Jak dokonać wymiany

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes, masz prawo wymienić zakupiony produkt na inny w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do wymiany produktu rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

Zanim zdecydujesz się na wymianę, skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności i rezerwacji produktu, na który będzie robiona wymiana. W przypadku większej ilości wymienianych produktów, należy wypełnić oddzielne formularze dla każdego z wymienianych produktów.

Aby dokonać wymiany produktu, należy wypełnić formularz wymiany

 • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Wymiany. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
 • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do zwracanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot i dokonać wymiany.
 • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
 • Imię i nazwisko,
 • adres do korespondencji i dostawy,
 • adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie wymiany,
 • kontaktowy numer telefonu,
 • datę nabycia towaru,
 • dane zwracanego towaru,
 • dane towaru, na który ma nastąpić wymiana.

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, 
ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538

Koszt zwrotu produktów, ponosi wymieniający.

Dostawa nowego produktu zawsze gratis!

Jak szybko otrzymasz wymieniany produkt?

Wymiany produktu dokonamy niezwłocznie, jak tylko otrzymany zwracany produkt. Wysyłka nowego produktu następuje najczęściej następnego dnia roboczego. Jeżeli produkt, na który chcesz dokonać wymianę, jest chwilowo niedostępny, a nie zrobiona była wcześniejsza rezerwacja, poinformujemy Cię o orientacyjnym terminie dostawy.

Rozliczenia finansowe związane z kosztami przesyłki oraz ewentualne różnice w wartości wymiennych produktów, będą rozliczane w formie przelewowej lub pobraniowej. Informacja o wysokości dopłat lub nadpłat będzie przekazywana e-mailowo, wraz z niezbędnymi danymi do dokonania rozliczenia.

Wypełnij formularz wymiany

Wszystkie pola wymagane

  Dane zwracającego

  Imię i nazwisko

  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  Telefon kontaktowy

  Adres email

  Dane zwracanego produktu

  Rodzaj zwracanego produktu

  Nazwa / kod SKU produktu

  Kolor

  Rozmiar zwracanego produktu

  Ilość

  Wartość zwracanego produktu

  Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)

  Numer paragonu lub zamówienia

  Wymiana produktu na

  Rodzaj produktu

  Nazwa / kod SKU produktu

  Kolor

  Rozmiar

  Ilość

  Wartość

  Uwagi

  Polityka Prywatności (wymagane)

  Wymień na inny produkt