DZIĘKUJEMY ZA DOKONANE ZAKUPY!

Gdy zamówienie zostanie zrealizowane, wysyłamy Ci wiadomość z potwierdzeniem wysyłki oraz numer przesyłki. Dlatego tak ważne jest aby podać w zamówieniu poprawny adres e-mail. Ponieważ każda przesyłka ma unikatowy numer, możesz ją śledzić na stronie firmy kurierskiej. Wystarczy wprowadzić jej numer w polu wyszukiwania na stronie odpowiedniej firmy kurierskiej i już można zobaczyć gdzie jest nasza przesyłka.

warning

SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ PRZED ODBIOREM!

W przypadku stwierdzenia widocznych, jawnych uszkodzeń (ubytku) przesyłki należy jeszcze przed jej odbiorem spisać wraz z przewoźnikiem protokół, w którym będzie określony stan przesyłki oraz możliwe okoliczności powstania szkody. Jeżeli tego nie zrobimy to tracimy prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od przewoźnika.

Śledzenie przesyłki kurier DPD

shipment_dpd

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD group są ubezpieczane przez GASSU w czasie transportu do kwoty 1000,00 PLN. Ubezpieczenie trwa dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Śledzenie przesyłki Poczta Polska

poczta

Standardowo przesyłki wysyłane za pomocą Poczty Polskiej są ubezpieczane przez GASSU do kwoty 500,00 PLN w czasie transportu. Dlatego przy odbiorze przesyłki wymagane jest dokładne sprawdzenie czy nie została uszkodzona oraz wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.