DZIĘKUJEMY ZA DOKONANE ZAKUPY!

Śledzenie zamówienia. Gdy zamówienie zostało wysłane, wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem zawierającym numer przesyłki. Ze względu na unikatowy numer przesyłki będzie można na stronie firmy kurierskiej śledzić etap dostawy. Dlatego też wprowadź swój numer w polu wyszukiwania na stronie odpowiedniej firmy kurierskiej aby śledzić przesyłkę.

Śledzenie przesyłki kurier DPD

Śledzenie przesyłki Poczta Polska

SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ PRZD ODBIOREM!

W przypadku istnienia widocznych, jawnych uszkodzeń (ubytku) przesyłki należy jeszcze przed jej odbiorem spisać wraz z przewoźnikiem protokół, w którym będzie określony stan przesyłki oraz możliwe okoliczności powstania szkody. Jeżeli tego nie zrobimy to tracimy prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od przewoźnika.
Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD group są ubezpieczane przez GASSU shoes w czasie transportu do kwoty 1000,00 zł. Ubezpieczenie trwa dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.