DZIĘKUJEMY ZA DOKONANE ZAKUPY!

Gdy zamówienie zostanie zrealizowane, wysyłamy Ci wiadomość z potwierdzeniem wysyłki oraz numer przesyłki. Dlatego tak ważne jest, aby podać w zamówieniu poprawny adres e-mail. Ponieważ każda przesyłka ma unikatowy numer, możesz ją śledzić na stronie firmy kurierskiej. Wystarczy wprowadzić jej numer w polu wyszukiwania na stronie odpowiedniej firmy kurierskiej i już można zobaczyć, gdzie jest nasza przesyłka.

SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ PRZED ODBIOREM!

W przypadku stwierdzenia widocznych, jawnych uszkodzeń (ubytku) przesyłki należy jeszcze przed jej odbiorem spisać wraz z przewoźnikiem protokół, w którym będzie określony stan przesyłki oraz możliwe okoliczności powstania szkody. Jeżeli tego nie zrobimy, to tracimy prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od przewoźnika.

Śledzenie przesyłki kurier DPD

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem DPD group są ubezpieczane przez GASSU w czasie transportu do kwoty 1000,00 PLN. Ubezpieczenie trwa, dopóki przesyłka nie zostanie dostarczona, dlatego przy odbiorze przesyłki wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.

Śledzenie przesyłki Poczta Polska

Standardowo przesyłki wysyłane za pomocą Poczty Polskiej są ubezpieczane przez GASSU do kwoty 500,00 PLN w czasie transportu. Dlatego przy odbiorze przesyłki wymagane jest dokładne sprawdzenie, czy nie została uszkodzona oraz wymagany jest podpis osoby odbierającej. Odpowiedzialność ubezpieczeniowa kończy się w momencie gdy dostarczany towar jest przekazywany odbiorcy.