Jak dokonać zwrotu

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

Aby dokonać zwrotu i odstąpienia od umowy, należy wypełnić formularz zwrotu

  • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Zwrotu. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
  • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do reklamowanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot.
  • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
  • imię i nazwisko,
  • adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie zwrotu,
  • kontaktowy numer telefonu,
  • datę nabycia towaru,
  • rodzaj zwracanego towaru,
  • numer konta bankowego

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538
NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

Koszt zwrotu produktów, ponosi zwracający. (chyba, że korzystamy z darmowego zwrotu).

Jeżeli przy zakupie wybrana została opcja darmowego zwrotu, to po otrzymaniu wypełnionego Formularza Zwrotu, zamówimy dla Ciebie kuriera, który stawi się po odbiór przesyłki we wskazanym dniu po odbiór przesyłki. Kurier będzie miał ze sobą przygotowaną etykietę adresową i potwierdzi nadanie przesyłki. Przygotuj przesyłkę i czekaj na kuriera.

Zwrot należności za zwracany produkt

Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt. Zwrot płatności zostanie dokonany na numer konta bankowego podany w formularzu zwrotu lub przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że została wyrażona zgoda na inny sposób zwrotu.

Wypełnij formularz zwrotu

Wszystkie pola wymagane

Dane zwracającego

Imię i nazwisko

Adres

Kod pocztowy
Miasto

Telefon kontaktowy

Adres email

Dane produktu

Rodzaj zwracanego produktu

Nazwa / kod SKU produktu

Kolor
Rozmiar zwracanego produktu
Ilość
Wartość zwracanego produktu
Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)
Numer paragonu lub zamówienia

Zakup był z opcją darmowego zwrotu? - TAK- NIE

Numer konta bankowego do zwrotu

Uwagi

Polityka Prywatności (wymagane)