Jak dokonać zwrotu

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes, masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (objęcia produktu w posiadanie).

Aby dokonać zwrotu i odstąpienia od umowy, należy wypełnić formularz zwrotu

 • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Zwrotu. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
 • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do reklamowanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot.
 • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
 • Imię i nazwisko,
 • adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie zwrotu,
 • kontaktowy numer telefonu,
 • datę nabycia towaru,
 • rodzaj zwracanego towaru,
 • numer konta bankowego

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania oraz powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, 
ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538
NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

Koszt zwrotu produktów, ponosi zwracający.

Zwrot należności za zwracany produkt

Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt. Zwrot płatności zostanie dokonany na numer konta bankowego podany w formularzu zwrotu lub przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że została wyrażona zgoda na inny sposób zwrotu.

Wypełnij formularz zwrotu

Wszystkie pola wymagane

  Dane zwracającego

  Imię i nazwisko

  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  Telefon kontaktowy

  Adres email

  Dane produktu

  Rodzaj zwracanego produktu

  Nazwa / kod SKU produktu

  Kolor

  Rozmiar zwracanego produktu

  Ilość

  Wartość zwracanego produktu

  Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)

  Numer paragonu lub zamówienia

  Numer konta bankowego do zwrotu

  Uwagi

  Polityka Prywatności (wymagane)