Jak dokonać zwrotu

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

Zwrotom nie podlega biżuteria robiona ręcznie na zamówienie.

Aby dokonać zwrotu i odstąpienia od umowy, należy wypełnić formularz zwrotu

  • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Zwrotu. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
  • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do reklamowanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot.
  • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
  • imię i nazwisko,
  • adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie zwrotu,
  • kontaktowy numer telefonu,
  • datę nabycia towaru,
  • rodzaj zwracanego towaru,
  • numer konta bankowego

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania oraz powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538
NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

Koszt zwrotu produktów, ponosi zwracający.

Zwrot należności za zwracany produkt

Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt. Zwrot płatności zostanie dokonany na numer konta bankowego podany w formularzu zwrotu lub przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że została wyrażona zgoda na inny sposób zwrotu.

Wypełnij formularz zwrotu

Wszystkie pola wymagane

Dane zwracającego

Imię i nazwisko

Adres

Kod pocztowy
Miasto

Telefon kontaktowy

Adres email

Dane produktu

Rodzaj zwracanego produktu

Nazwa / kod SKU produktu

Kolor
Rozmiar zwracanego produktu
Ilość
Wartość zwracanego produktu
Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)
Numer paragonu lub zamówienia

Numer konta bankowego do zwrotu

Uwagi

Polityka Prywatności (wymagane)