Jak dokonać wymiany

Robiąc zakupy w sklepie internetowym GASSUshoes masz prawo wymienić zakupiony produkt na inny w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 14-dniowy termin do wymiany produktu rozpoczyna się od dnia dostarczenia produktu przez firmę kurierską (obcięcia produktu w posiadanie).

Zanim zdecydujesz się na wymianę, skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności i rezerwacji produktu na który będzie robiona wymiana. W przypadku większej ilości wymienianych produktów, należny wypełnić oddzielne formularze dla każdego z wymienianych produktów.

Aby dokonać wymiany produktu, należy wypełnić formularz wymiany

 • Po przesłaniu formularza zostanie automatycznie wygenerowany mail z Formularzem Wymiany. Potwierdzenie wysłana formularza otrzymasz na adres e-mail podany w Formularzu.
 • Jeżeli masz możliwość, wydrukuj mail z formularzem i dołącz do zwracanego produktu. Jeżeli nie możesz wydrukować tego maila, dołącz do zwracanego produktu kartkę z imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli zidentyfikować Twój zwrot i dokonać wymiany.
 • Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Możesz zgłoszenie zwrotu napisać odręcznie lub za pomocą innego dostępnego formularza. Ważne, aby takie zgłoszenie zawierało wszystkie wymagane informacje, takie jak:
 • imię i nazwisko,
 • adres do korespondencji i dostawy,
 • adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie wymiany,
 • kontaktowy numer telefonu,
 • datę nabycia towaru,
 • dane zwracanego towaru,
 • dane towaru, na który ma nastąpić wymiana,
 • informację czy zakup był z opcją darmowej wymiany.

Przygotowanie produktu do wysyłki

Zwracany produkt powinien być czysty i suchy, odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnego pudełka taśmą klejącą. Pudełko jest traktowane jako część produktu. Za uszkodzenia powstałe w transporcie odpowiada wysyłający.

Przygotowaną przesyłkę należy wysłać na adres:

GASSUshoes, ul. Kościelna 44, 98-200 Sieradz
Telefon: 605 245 538

Koszt wymiany produktów, ponosi wymieniający
(chyba że korzystamy z darmowej wymiany).

Jeżeli przy zakupie przysługiwała opcja darmowej wymiany, to po otrzymaniu wypełnionego Formularza Wymiany, zamówimy dla Ciebie kuriera, który stawi się po odbiór przesyłki we wskazanym dniu. Kurier będzie miał ze sobą przygotowaną etykietę adresową i potwierdzi nadanie przesyłki.

Jeżeli posiadasz opcję darmowego zwrotu przez paczkomaty InPost, zwrotu przesyłki możesz dokonać we wskazanych przez InPost punktach InPost. Aby odesłać produkt, przejdź do swojego konta Allegro i wygeneruj swój kod do zwrotu przesyłki, a następnie udaj się do skazanego paczkomatu i za pomocą wygenerowanego kodu nadaj przesyłkę.

Jak szybko otrzymasz wymieniany produkt

Wymiany produktu dokonamy niezwłocznie, jak tylko otrzymany zwracany produkt. Wysyłka nowego produktu następuje najczęściej następnego dnia roboczego. Jeżeli produkt, na który chcesz dokonać wymianę, jest chwilowo niedostępny, a nie zrobiona była wcześniejsza rezerwacja, poinformujemy Cię o orientacyjnym terminie dostawy.

Rozliczenia finansowe związane z kosztami przesyłki oraz ewentualne różnice w wartości wymiennych produktów będą rozliczane w formie przelewowej lub pobraniowej. Informacja o wysokości dopłat lub nadpłat będzie przekazywana e-mailowo, wraz z niezbędnymi danymi do dokonania rozliczenia.

Jak dokonać wymiany

  Dane zwracającego

  Imię i nazwisko

  Adres

  Kod pocztowy

  Miasto

  Telefon kontaktowy

  Adres email

  Dane produktu

  Rodzaj zwracanego produktu

  Nazwa / kod SKU produktu

  Kolor

  Rozmiar zwracanego produktu

  Ilość

  Wartość zwracanego produktu

  Data zakupu (format: DD.MM.RRRR)

  Numer paragonu lub zamówienia

  Jak mamy wysłać wymieniany produkt (dostawa i sposób zapłaty)

  Wymiana produktu na

  Rodzaj produktu

  Nazwa / kod SKU produktu

  Kolor

  Rozmiar

  Ilość

  Wartość

  Uwagi

  Polityka Prywatności (wymagane)

  Wymień na inny produkt

  LEA – Czarne botki z licowej skóry, ozdobne paseczki w jodełkę
  35
  Original price was: 580.00zł.Current price is: 399.00zł.
  PEGGY- niebieskie botki na słupku
  34
  35
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  42
  43
  44
  45
  439.00