Modne w tym sezonie

Ozdoby do butów

Ozdoby do butów

OZDOBY DO BUTÓW

Buty ślubne możesz ozdobić przypinaną ozdobą. Wybierz swój model i dokup do niego ładną broszkę lub kokardkę. Uzyskasz w ten sposób indywidualnie spersonalizowane buty do ślubu. Zrób buty dla księżniczki za pomocą przypinanych ozdób.

Użyj jednej z naszych broszek dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach. Obsadzonych w kolorach złotym, srebrnym lub czarnym.  Zobacz jak mocno zmienią się Twoje buty. Użyj broszek przypinanych na klips, aby z gładkich szpilek zrobić eleganckie pantofelki w których pójdziesz na nie jeden bal.

Broszki możesz zmieniać za każdym razem i uzyskiwać inny efekt, tworząc niepowtarzalne buty. Nikt nie pomyśli, że to te same buty a Ty będziesz zawsze wyglądać wyjątkowo pięknie.

Kokardki do butów, coś innego, wyjątkowego. Dzięki kokardkom przypinanym na klips ożywisz swoje ulubione buty. Z klasycznych czółenek lub balerinek zrobisz unikatowe cudeńka w których będziesz mogła pójść na nie jedną uroczystość.

Kokardki to ciekawa alternatywa na buty do ślubu podczas którego będziesz wyglądać zjawiskowo, a po odpięciu kokardek wykorzystasz buty do innej kreacji.