Nowości w naszej ofercie

Sandałki SANNE szpilki

Czarne SANNE szpilki - po skosie

Sandałki SANNE  zostały zaprojektowanie inspirując się na modelem Lanca od Jimmy Choo. Sandałki wykonane na wysokiej szpilce, których delikatne paski otaczają nogę, dając wsparcie dla stopy od pięty do palców. Ze względu na komfort zakładania, są zapinane na dwa paski zakończone klamerkami na elastycznych gumkach. Efektownie wyglądające sandały na wysokim obcasie. Wybierz jeden z dostępnych kolorów lub zamów w indywidualnym kolorze. Sandały wykonywane są ręcznie, wyłącznie ze skór naturalnych. Wnętrze wykończone delikatną kozią skórą. Sandały są produkowane w tęgości F1/2. Wysoka cienka szpilka nadaje delikatności, dzięki czemu sandałki pięknie wysmuklają nogi. Wysokość obcasa w modelu SANNE to 11 cm. Mimo wysokiego obcasa sandałki te są wygodne i stabilne, ponieważ cholewka dzięki szeroko rozmieszczonym paskom dobrze trzyma stopę.

Są to najczęściej kupowane sandałki do kreacji ślubnych i wieczorowych.

Odkryte palce zapewniają komfort noszenia w upalne dni. Poczuj się wyjątkowo w modelu SANNE i doceń ich indywidualne piękno.

Sandałki w kolorze złota i srebra, będą idealne do sukni ślubnej. Na szczególną uwagę zasługuje kolor ceru perłowy, który dzięki perłowym drobinkom wygląda wyjątkowo ślicznie i pasuje do kremowych sukni ślubnych.